Толқын Tolqyn.kz ақпараттық агенттігі
» » Арал ауданының аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының жаңа құрамы туралы хабар

Арал ауданының аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының жаңа құрамы туралы хабар

Арал ауданының аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының жаңа құрамы туралы хабар

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 10-, 13-, 19-, 20-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс 14-сессиясының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №174 №175 шешімдерімен Арал ауданының аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының жаңа құрамы сайланды.

Арал ауданының аумақтық сайлау комиссиясы
Зағатов Нұрбек Нұртайұлы - төраға, Жиеналиев Әділжан Ақәділұлы -төрағаның орынбасары, Сатекеева Лиза Қасымқызы - хатшы, комиссия мүшелері: Жанназарова Санира Нұрқожақызы, Баймаханова Айнакул Үдербайқызы, Әзбергенов Әнуар Мырзабекұлы, Ізмағамбетов Байнұр Жомартұлы.
Орналасқан жері: 120100, Арал қаласы, Қ. Ерімбетов көшесі, №27, «Азаматтарға арналған үкімет мемлекеттік корпорациясы»коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы жер кадастр және жылжымайтын мүлік бойынша Арал аудандық бөлімі ғимаратының 2-бөлмесі, телефон/факс: (872433) 2-23-13, е-mail: aral_sailau@mail.kz, tic_kzl_arl@saylau.kz

№1 учаскелік сайлау комиссиясы
Акжанова Умит Жаксылыковна - төраға, Токсамбаева Венера Жаксыбаевна - төрағаның орынбасары, Раев Батырхан Балтабайұлы - хатшы, комиссия мүшелері: Шаненов Бахытбек Тлеулесович, Есжанов Асылхан Нұрлыханович, Лайықова Азамат Нағманұлы, Нуралиев Нурлан Биржанович.
Орналасқан жері: Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, №59 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-45-01.

№2 учаскелік сайлау комиссиясы
Махамбетов Жайлаухан Атаханович - төраға, Сексенбаев Ернұр Қарсақбайұлы– төрағаның орынбасары, Кеулімжай Асхат Кеулімжай – хатшы, комиссия мүшелері: Шалабаев Алимжан Аманжолович, Жанабаев Сагындык Ерболатович.
Орналасқан жері: Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжаға ауылы, №18 негізгі мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-45-06.

№3 учаскелік сайлау комиссиясы
Киынбаев Сабит Кенжегалиевич - төраға, Арипов Амангелды Шынбергенович – төрағаның орынбасары, Есдаулетов Сакен Тасбулатович - хатшы, комиссия мүшелері: Асанов Куанар Умирзакович, Ахметалиева Кулайхан Салимовна.
Орналасқан жері: Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы,  №230 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-43-23.
№ 4 учаскелік сайлау комиссиясы
Есепбаев Досбол Амангалиевич - төраға,  Айтжанов Ержан Батырқұлұлы – төрағаның орынбасары, Алькулова Эльмира Бакбергеновна - хатшы, комиссия мүшелері: Конаков Ерлан Ерсултанович, Өсерқызы Ляззат, Азилханов Галымжан Кашакбаевич, Абатов Аманкос Алданович.
Орналасқан жері: Қамыстыбас ауылдық округі,   Қамыстыбас ауылы, №21 Қамыстыбас орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 29-2-13.

№5 учаскелік сайлау комиссиясы
Алиев Аманкос Нагиметович - төраға, Алтаев Еркебұлан Ермекбайұлы – төрағаның орынбасары, Нысанбаев Ғабит Байғаниұлы - хатшы, «комиссия мүшелері: Рахманов Максат Жаксылыкович, Курманиязова Эльвира Ураловна.
Орналасқан жері: Сапақ ауылдық округі,  Сапақ ауылы, № 69 орта мектебініңғимараты, байланыс телефондары: 9-46-68.

№6 учаскелік сайлау комиссиясы
Жубаназаров Биболат Сагадатович – төраға, Жумабаев Нуржан Алпысбаевич – төрағаның орынбасары, Достанов Габит Ергалиевич - хатшы,
комиссия мүшелері: Молжигитов Дарханбек Жаксылыкович, Елмагамбетов Асет Бахитжанович.
Орналасқан жері: Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы,  №227 негізгі мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-16-80

№7 учаскелік сайлау комиссиясы
Махамбетұлы Ержан - төраға, Садирова Баянкуль Касымхановна – төрағаның орынбасары, Есенжолова Мадина Нагметовна - хатшы, комиссия мүшелері: Жүгініс Дархан Арманұлы, Абдраманова Айзия Алматовна.
Орналасқан жері: Аралқұм ауылдық округі, Шөміш ауылы, №263 негізгі  мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-02-26

№8 учаскелік сайлау комиссиясы
Садыков Сакен Буркитович - төараға, Кушеров Нурлан Жаксылыкович – төрағаның орынбасары, Тулеуов Арал Муратбаевич - хатшы, комиссия мүшелері: Искакова Мирамкул Адиловна, Абдыкалыков Жубатхан Серикович.
Орналасқан жері: Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы,  №61 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-15-08

№9 учаскелік сайлау комиссиясы
Бисенбаев Ғалымжан Даулетбасұлы - төраға, Умбеталиев Ермекбай – төрағаның орынбасары, Ахметова Алтынкул Кулбараковна - хатшы, комиссия мүшелері: Акшаев Медет Султангереевич, Курманбаева Бактыгул Избановна.
Орналасқан жері: Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, Мойнақ бастауыш  мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 9-40-80

№10 учаскелік сайлау комиссиясы
Сембиев Алмабек Закирович – төраға, Баекешов Кайрат Куттыбаевич – төрағаның орынбасары, Жумамуратов Нурлыбек Онталапович - хатшы, комиссия мүшелері: Бижанов Нагашибай Сайланович, Телеуов Асылхан Тулегенович.
Орналасқан жері: Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы,  №65 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-00-72

№11 учаскелік сайлау комиссиясы
Жусупов Назарбек Аманкосович - төраға, Канатбекова Акжунус Айнашовна – төрағаның орынбасары, Әбілов Бексұлтан Алдабергенұлы – хатшы, комиссия мүшелері: Абдраманов Азимбай Садыкович, Бекеев Сайлаубай Абжамиевич.
Орналасқан жері: Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай ауылы,  № 265 негізгі мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-05-84

№12 учаскелік сайлау комиссиясы
Бакитов Хамит Бакитович - төраға, Досмамбетов Толагай Жумамуратович – төрағаның орынбасары, Бахтыбергенов Батырхан Бахтыбергенович - хатшы, комиссия мүшелері: Калилаев Мухтар Жолкожаевич, Каменова Лиза Алибековна.
Орналасқан жері: Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, №200 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-07-18

№13 учаскелік сайлау комиссиясы
Куптлеуов Жолдас Абубакирович - төраға, Нурхожаева Сара Ахметовна – төрағаның орынбасары, Сарсенбаев Рамазан Еламанович - хатшы, комиссия мүшелері: Абдикова Мапруза Кулбаевна, Аймбетова Мулдир Жасановна.
Орналасқан жері: Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, ауылдық мәдениет үйініңғимараты, байланыс телефондары: 4-01-02

№14 учаскелік сайлау комиссиясы
Манасов Адилжан Садуахасович - төраға, Тажибаева Жанаркуль Жомартовна – төрағаның орынбасары, Анапьяев  Мухтар Жусупович - хатшы, комиссия мүшелері: Оразгулова Жанаркуль Усайновна, Корганбаев Акылбек Орынбасарович.
Орналасқан жері: Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы,  №66 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-09-96

№15 учаскелік сайлау комиссиясы
Аманжолов Жанаберген Кайроллаевич - төраға, Жумахметова Дина Тулегеновна – төрағаның орынбасары, Нурекешов Кадирбек Асылбекович - хатшы, комиссия мүшелері: Скакова Кулгашима Идирисовна, Кулмашев Шынболат Умирзакович.
Орналасқан жері: Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы,  №67 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-04-94

№16 учаскелік сайлау комиссиясы
Дабылов Темирбек Карабалаевич - төраға, Абдрахманов Каскырбай Турганбаевич – төрағаның орынбасары, Қуатбаев Ұзақ Жұбатқанұлы - хатшы, комиссия мүшелері: Нысанбаев Аралбай Кайнадинович, Бимаханов Нурлан Серикович.
Орналасқан жері: Жетес би ауылдық округі, Райым ауылдық клубының ғимараты, байланыс телефондары: 4-02-50

№17 учаскелік сайлау комиссиясы
Дильжанов Турехан Куантканович – төраға, Баекеш Роза Ермекбайқызы – төрағаның орынбасары, Нургалиева Саягуль Ержановна – хатшы, комиссия мүшелері:  Уалиев Болат Сабитович, Кельмагамбетов Марат Кожабаевич.
Орналасқан жері: Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, З. Шүкіров атындағы № 20 орта мектебініңғимараты, байланыс телефондары: 4-36-20

№18 учаскелік сайлау комиссиясы
Жумагалиева Гульнур Сакташовна – төраға,  Ермагамбетова Нуржанат Айболатовна – төрағаның орынбасары, Махамбетов Кожабек Шалгынбаевич - хатшы, комиссия мүшелері: Тлепов Караман Байниязович, Демеуов Сагындык.
Орналасқан жері: Бөген ауылдық округі, Қарашалаң ауылы, №75 ортамектебініңғимараты, байланыс телефондары: 4-31-76

№19 учаскелік сайлау комиссиясы
Кулсейтов Алпамыс Болатович - төраға, Утегулов Жамбул Амидаевич – төрағаның орынбасары, Мухамбедиярова Лиза Коптлеуовна - хатшы, «комиссия мүшелері: Сулейменова Гулжан Асаналиевна, Кожанов Жаныбек Сагынаевич.
Орналасқан жері: Аманөткел ауылдық округі, Ақшатау ауылы, Ақшатау бастауыш мектебініңғимараты, байланыс телефондары: 4-37-17

№20 учаскелік сайлау комиссиясы
Алипов Рысжан Жубатырович - төраға, Тлеулесова Зада Куангановна – төрағаның орынбасары, Избасханов Бахытбек Бакиевич - хатшы, комиссия мүшелері:  Жолгелдиев Нұрхан Ағытайұлы, Шыманов Нурлыбек Кубегенович, Мырзабаев Нурлыбай Серикович.
Орналасқан жері: Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, № 73 орта мектебініңғимараты, байланыс телефондары: 4-09-95

№21 учаскелік сайлау комиссиясы
Жиенбеков Корганбай Жеткергенович - төраға, Енсепбаев Муратбай Куантканович – төрағаның орынбасары, Бекетов Аслан Бекетұлы - хатшы, комиссия мүшелері: Омаров Жанай, Досов Калдыбек Жылкыбаевич.
Орналасқан жері: Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, №76 негізгі мектебініңғимараты, байланыс телефондары: 4-37-30

№22 уаскелік сайлау комиссиясы
Абдраимов Бигали Ералиевич - төраға, Нұржан Еркін Дәулетұлы – төрағаның орынбасары, Ргызбаев Адилбек Аманкелдиевич - хатшы, «комиссия мүшелері: Аймбетова Казнагул Туребаевна, Нагиметов Айболат Пауадинович.
Орналасқан жері: Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы,  №74 ортамектебініңғимараты, байланыс телефондары: 4-30-01

№23 учаскелік сайлау комиссиясы
Имагамбетов Абдихамит Анесович - төраға, Елеусизова Роза Расовна – төрағаның орынбасары, Кубжанов Асылбек Минажович - хатшы, комиссия мүшелері: Манабаева Самал Нұржаубайқызы, Жолдасова  Кулпаш Каналиевна
Орналасқан жері: Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы,  №58 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-20-07

№24 учаскелік сайлау комиссиясы
Куптлеуов Нурлан Ергалиевич - төраға, Толыбаева Айни Каражановна – төрағаның орынбасары, Орынбасаров Нурболат Нагашыбаевич - хатшы, комиссия мүшелері: Алиева Карлыгаш, Арыстанова Сара Акмырзаевна.
Орналасқан жері: Қаратерең ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, №82 ортамектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-33-18

№25 учаскелік сайлау комиссиясы
Дуйсенгалиев Асылхан Имангалиевич - төраға, Дәндібаев Асылболат Болатұлы – төрағаның орынбасары, Тулебаева Дина Муратбековна - хатшы, комиссия мүшелері: Жаксыбаев Айболат Алпысбаевич, Ильиясова Айнагул Аманкелдиевна.
Орналасқан жері: Қаратерең ауылдық округі, Тастақ ауылы,  «Тастақ» балық питомнигінің клуб үйінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-37-95

№26 учаскелік сайлау комиссиясы
Абишева Надежда Жумахановна - төраға, Махатов Бекнур Советович – төрағаның орынбасары, Сарсенбаева Қарлығаш Жамаладинқызы - хатшы, комиссия мүшелері: Кулекешов  Кайрат  Байгабылович, Улыбекова Улболсын Амангосовна, Макосова Гүлнар Қуанышбекқызы, Қуанышбайұлы Серік.
Орналасқан жері: Аққұм ауылдық округі, Шижаға ауылы, Е. Көшербаев атындағы №57 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 2-85-25

№27 учаскелік сайлау комиссиясы
Елдесбаев Рустембек Жумабаевич - төраға, Утепбергенова Кулайым Утарбаевна – төрағаның орынбасары, Нуржанов  Серик  Жылкыбаевич - хатшы, комиссия мүшелері: Дуйсенбаева Маусимгуль Алшынбаевна, Избанов Мухтар Абдрашевич.
Орналасқан жері: Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, Ж.Түменбаев атындағы №60 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-28-04

№ 28 учаскелік сайлау комиссиясы

Шораев Алибек Бакитович - төраға, Есдаулетов Айжарык Тасбулатович – төрағаның орынбасары, Калкаманов Шынберген Сагиганович - хатшы, комиссия мүшелері: Сермаганбетов Шингыс Абдихамитович,  Кенжебаев Сагатбек Багланбаевич.

Орналасқан жері: Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, №248 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-26-04

№29 учаскелік сайлау комиссиясы
Раманкулов  Женис Мухамбетниязович – төраға,  Махамбетова Акнур Жарылкапбергеновна – төрағаның орынбасары,  Сағынбайұлы Наурызбек – хатшы, комиссия мүшелері: Султанов Шынгыс Утегенович, Сартаев  Сагынган Сагынбазарович.
Орналасқан жері: Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, №22 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-24-44

№30 учаскелік сайлау комиссиясы
Мамбетрзаев Елдос Кошанович - төраға, Жоламанов Балболат Жанабергенович – төрағаның орынбасары, Казтоганова Жанат Молдагалиевна – хатшы, комиссия мүшелері: Медеталиев Патуали Табынбаевич, Карасаева Пернегуль Мунарбаевна.
Орналасқан жері: Беларан ауылдық округі, Құланды ауылы, Құланды көшесі №77 ортамектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-25-78

№31 учаскелік сайлау комиссиясы
Баймаганбетов Жаксымурат Жаксылыкович - төраға, Маханов Нартай Сержанович – төрағаның орынбасары, Құдайбергенұлы Ерсұлтан - хатшы, комиссия мүшелері: Жалгасбаева Мейрамкуль Егизбаевна, Айтжанов Нуртай Жаксылыкович.
Орналасқан жері: Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, №63 ортамектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-03-48

№32 учаскелік сайлау комиссиясы
Косжанов Сахидулла Атабаевич - төраға, Қосжанов Айбек Тәжібекұлы – төрағаның орынбасары, Алданышбаев Жандос Ерболұлы - хатшы, комиссия мүшелері: Алмағамбетов Кәдіржан Әміржанұлы, Жанмолдаева Райкуль Убайдуллаевна.
Орналасқан жері: Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, №68 ортамектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-23-32

№33 учаскелік сайлау комиссиясы
Демеуов Нурлан Наргалиевич - төраға, Садықов Қарасай Серікбайұлы – төрағаның орынбасары, Молдабеков Тұрсынжан Қасқырбайұлы - хатшы, комиссия мүшелері: Жубанышов Курманбай Егизекович, Кенжебаев Жалгасбай Каратаевич.
Орналасқан жері: Қосаман ауылдық округі, Ақеспе ауылы, №237 негізгімектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-22-27

№34 учаскелік сайлау комиссиясы
Сисекешов Гани Амангелдиевич - төраға,  Кекильбаева Гулназ Конисовна – төрағаның орынбасары, Сыдыков Нурболат Куандыкович - хатшы, комиссия мүшелері: Жубанова Гулбахыт Жарасовна, Ербосынова Айман Таргиновна, Карибаева Нургуль Табылгановна, Кожахметова Майра Косановна.
Орналасқан жері: Жақсықылыш кенті, Д.Менделеев көшесі №1 «В», «Аралтұз» акционерлік қоғамының клубының ғимараты, байланыс телефондары: 2-81-20

№35 учаскелік сайлау комиссиясы
Есжанова Лаззат Жубахановна - төраға, Жубанов Абилкасым Абилмажинович – төрағаның орынбасары, Бердибаева Асемкул Акбергеновна – хатшы, комиссия мүшелері: Дарменова Айгул Елеуовна, Алимбетова Кулпаршын Шамратовна, Батыркулова Айбарша Орынбасаровна, Агибаев Бекнур Жамбылович.
Орналасқан жері: Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі, н/з, №19 ортамектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 2-84-21

№36 учаскелік сайлау комиссиясы
Таласбаев Бектурган Аккозиевич - төраға, Айтешов Акылбек Байгазиевич – төрағаның орынбасары, Тажибаев Абилхан Купбергенович – хатшы, комиссия мүшелері: Алишева Балдырган Сейлхановна, Жетесова Рыскул Куандыковна, Бұхарбаева Гүлім Мыңбайқызы, Махамбеталиев Багисбай Акимбаевич.
Орналасқан жері: Сексеуіл кенті, Привокзальная көшесі №7, №87 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 27-3-06

№37 учаскелік сайлау комиссиясы
Сулейменова Кулайша Таниевна - төраға, Демеуова Сандикуль Оразбаевна – төрағаның орынбасары, Күзембай Қасқырбек Күзембайұлы - хатшы, комиссия мүшелері: Караев Казтай Шамшыракович, Жумалиев Манас Суйналиевич, Сисенова Айнур Жаксыбаевна, Сулейменов Аслан Шыныбекович, Дузкеев Жанибек Мырзатайұлы, Курганбаев Жетписбай Алпысбаевич.
Орналасқан жері: Сексеуіл кенті, Байтұрсынов көшесі, 1 А. №177 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары:  9-78-93

№38 учаскелік сайлау комиссиясы
Насанов Адилхан Абилдаевич - төраға, «Молбаева Бахыткуль Кишкенеевна – төрағаның орынбасары, Нұртасова Нұргүл Нұртасқызы - хатшы, комиссия мүшелері: Сугуралиева Майрамкул Сагинбаевна, Кашанова Динара Жандильдаевна.
Орналасқан жері: Сексеуіл кенті, Конту ауылы, Конту бастауыш мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-29-13

№39 учаскелік сайлау комиссиясы
Еримбетова Гулнар Рахатовна - төраға, Санкубаева Кумис Сухановна – төрағаның орынбасары, Маханова Алия Махсутхановна - хатшы, комиссия мүшелері: Оразғалиев  Мейрамбек Темірханұлы, Донесова Лиза Абдикалыковна, Муханбетшарипова Алтынай Муханбетшариповна, Нағашыбаева Ғазиза Жумабайқызы.
Орналасқан жері: Сексеуіл кенті, Северо-Восточная көшесі №1, №283 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 2-78-93

№40 учаскелік сайлау комиссиясы
Жумалиев Серик Рахатович - төраға, Аймолдаев Сакен Жаркынбаевич – төрағаның орынбасары, Курманова Гулнур Нуртугановна - хатшы, комиссия мүшелері: Калагаев Колганат Байбазарович, Сақтағанова Гүлзия Ғабитқызы, Диханов Жумабай Нагашибаевич,Турмантаев Галымжан Жумагалиевич.
Орналасқан жері: Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі №88. №231 ортамектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 27-4-03

№41 учаскелік сайлау комиссиясы
Болекбаев Амангельды Мухияшевич - төраға, Байтурганов Корганбек Жеткергенович – төрағаның орынбасары, Мырзағалиев Серік Нұрлыбайұлы - хатшы, комиссия мүшелері: Махамбетияров Дәурен Бауыржанұлы, Калниязов Данияр Ондасынович.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі №1, №260 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 2-40-04

№42 учаскелік сайлау комиссиясы
Тулепова Гулжанат Койбагаровна - төраға, Сергазиев Алтынбек Ахметович – төрағаның орынбасары,  Бекжанова Назерке Едігеқызы - хатшы, комиссия мүшелері: Умбетова Мейрамкуль Аймжановна, Мустафаев Болат Сахитжанович, Нағашыбаева Ақгүл Ержетқызы, Мырзалиева Айнаш Алшымбаевна.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Жеңіс алаңы көшесі №9,                                «А.Байтұрсынов» ауылдық емханасының ғимараты, байланыс телефондары:               2-15-37

№43 учаскелік сайлау комиссиясы
Урынбасарова Хадиша Тажимуратовна - төраға, Қапанов Еламан Сәдібекұлы – төрағаның орынбасары, Тулепов Шохан Койбагарович - хатшы, комиссия мүшелері: Кенебаева Сандугаш Сериковна, Оспанова Рахима Утепбергеновна, Дюсенбаев Даулет Боздакович, Ембергенова Адеми Тугеловна.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Әбілқайыр хан көшесі №36,                       Н.К. Крупская атындағы №14 мектеп-лицейінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-10-60

№44 учаскелік сайлау комиссиясы
Айтжанов Жасұлан Маханбетович - төраға, Аймаганбетова Жадра Агадиновна – төрағаның орынбасары, Жусупова Айнагүль Жаксылыковна - хатшы, комиссия мүшелері: Уйкасбаева Гульмира Айкулаковна, Изекеева Райса Абдразаковна, Есенов Куляш Агитаевна, Лекерова Гульмира Бокенбаевна, Баймбетова Гулмира Абильхановна, Амангелдиев Тулеген Махсутович.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Жұмабаев көшесі №36, №62 мектеп-лицейініңғимараты, байланыс телефондары: 2-38-27

№45 учаскелік сайлау комиссиясы
Утегенов Адильжан Жеткергенович – төраға, Тоғысова Ғалия Тоғысқызы – төрағаның орынбасары, Шамшина Зияш Байдаулетовна - хатшы, комиссия мүшелері: Абишов  Куаныш Казизович, Талғатұлы Еркін, Кулсариева Гулназ Сыдыковна, Курманбаев Ерлан Калданович.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі №35, Арал  қалалық мәдениет үйінің ғимараты, байланыс телефондары: 2-46-17

№46 учаскелік сайлау комиссиясы
Әбілбаев Әліби Әбілбайұлы - төраға, Енсепова Тазабике Жанкушиковна – төрағаның орынбасары, Алибекова Гульмира Нуртугановна - хатшы, «комиссия мүшелері: Каниев Хамит Мамбеткалиевич, Есенбаева Гулжанат Амангалиевна, Самбаев Жасұлан Серікбайұлы, Қожабаев Ұлағат Қаратайұлы.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі №117, №220 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 2-37-90

№47 учаскелік сайлау комиссиясы
Саттаров Ерлан Садуакасович - төраға, Нурмаганбетова Маруся Куанткановна – төрағаның орынбасары, Утегенов Акилбек Абилкасымович – хатшы, комиссия мүшелері: Утегенова Лайла Айсаевна,Каленова Мауегуль Жаксылыковна, Жусупова Айман Бакитжановна, Молдашова Мирамкул Амангелдиевна.
Орналасқан жері: Арал қаласы, П. Құттымұратов көшесі №2 Б, Арал ауданы бойынша білім бөлімінің «Арал ауданының оқушылар үйі»» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, байланыс телефондары: 2-19-03

№48 учаскелік сайлау комиссиясы
Алишева Жанар Акилжановна - төраға, Куанышов Куттибай Абдыканиевич – төрағаның орынбасары, Бектұрсынов Мұхан Нұрлыбекұлы - хатыш, комиссия мүшелері: Туреханова Гүлбану Дунесовна,Садуахасова Рыскул Акиевна, Омарова Сарагул Тлековна, Крымова Айгерим Амангелдықызы.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі №115, Арал аудандық мәдениет үйінің ғимараты, байланыс телефондары: 2-18-37
№49 учаскелік сайлау комиссиясы
Тлепов Кенжебек Шарапатович - төраға, Улекешов Нурболат Халымович – төрағаның орынбасары, Сарқыт Күнсұлу Қуанышбайқызы - хатшы, комиссия мүшелері: Иманалиева Гулбаршын Апбасовна, Кудагельдиева Айжан Бекбосиновна, Куныжанов Ержан Советович, Лайықова Ұланбек Қайыржанұлы.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Әленов көшесі №1, Арал индустриалды-техникалық колледжінің ғимараты, байланыс телефондары: 2-18-57

№50 учаскелік сайлау комиссиясы
Бекеева Шара Алмашовна - төраға, Тажигулова Гулмира Конратбаевна – төрағаның орынбасары, Ондасынова Салима Дуйсенгалиевна - хатшы, комиссия мүшелері: Тлеужанова Аралкул Баймуратовна,Сатаева Ранай Пржановна, Алданов Нуржан Урстемович, Аймагамбетова Гулбану Сарсенбековна, Жарымбетова Гаухар Нурлановна, Дуйшенова Гульсим Султановна.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Әйтеке би көшесі №60, №83 орта мектебініңғимараты, байланыс телефондары: 2-00-12

№51 учаскелік сайлау комиссиясы
Айдилдаев Бактыбай Выборович - төраға, Жаймакова Роза Сагындыковна – төрағаның орынбасары, Утегенова Гулнур Мамбеткалиевна - хатшы, комиссия мүшелері: Утемисова Акгуль Нурмуханбетовна,Саутбаева Айнаш Сарсеновна, Космамбетова Гулсим Жаксылыковна, Балов Нуржан Ертореевич.
         Орналасқан жері: Арал қаласы, Әйтеке би тұйығы № 16, Арал көпсалалы колледжініңғимараты, байланыс телефондары: 2-60-30 

№52 учаскелік сайлау комиссиясы
Жакебаев Аманкелды Танатарович - төраға, Сейтжапбарова Акмарал Сейтжановна – төрағаның орынбасары, Ембергенова Асем Салауатовна -хатшы, комиссия мүшелері: Бижанов Әлібек Нұрсейтұлы,Айсауытова Айткуль Рсалиевна, Абекенова Гульзада Тлегеновна, Кикбаева Алтынгуль Камаловна.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Т. Елемесов көшесі №1А, №262 орта мектеп-гимназиясының ғимараты, байланыс телефондары: 2-66-23

№53 учаскелік сайлау комиссиясы
Әлжанов Толыбай Шалғынбайұлы - төраға, Ауезова Гульнара Анесовна – төрағаның орынбасары, Нұрхожаева Гүлзат Райханқызы - хатшы, комиссия мүшелері: Садықов Қараман Серікбайұлы, Ажибаева Фарида Султанбаевна, Кирбасова Айгерим Жакасовна, Жубанов Дауржан Мырзажанович.
 Орналасқан жері: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі №110, «Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің «Қарлығаш»» балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, байланыс телефондары: 2-29-30

№54 учаскелік сайлау комиссиясы
Абдуллаева Салтанат Аманжоловна - төраға, Айбусинова Майра Кишкенеевна – төрағаның орынбасары, Ильясова Жазира Шахмараловна - хатшы, комиссия мүшелері: Калькенова Айнур Нурмаганбетовна, Мұхаш Нұрбек Қуанышбайұлы, Бақытжанов Дархан Бақытжанұлы, Оксикбаева Мунлык Молдашевна.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Ш.Қибасов көшесі №1, №71 орта мектебінің ғимараты, байланыс телефондары: 4-14-51

№55 учаскелік сайлау комиссиясы
Жалгасбаева Кулшат Жаксыгуловна - төраға, Мамытбаева Арайлым Аманжоловна – төрағаның орынбасары, Алимова Айжан Мыктыбаевна - хатшы, комиссия мүшелері: Мұрат Әльмира Мұратқызы,Анесов Умирбай Кулпыбаевич, Калжанова Сара Кенесовна, Бурханова Камшат Муратовна, Каримова Сандугаш Есбергеновна, Косымбаева Жумагуль Карасаевна.
Орналасқан жері: Арал қаласы, 40 жылдық Қазақстан көшесі №5 «б», «Сартай» бөбекжайының ғимараты, байланыс телефондары: 2-59-26

№382 учаскелік сайлау комиссиясы
Мамбетов Жасулан Серикович - төраға, Абатова Гаухар Алпамысовна – төрағаның орынбасары, Иманалиев Медет Болатович – хатшы,комиссия мүшелері: Бекмамбетова Асылгул Махмутовна, Килашова Гулжан Садуакасовна.
Орналасқан жері: Арал қаласы, Сырым батыр көшесі №1, Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының «Арал аудандық көпбейінді орталық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты, байланыс телефондары: 2-06-66

Арал аудандық мәслихаты 
 
09 қаңтар 2024 ж. 1 953 0